Kopek Neden Böyle Yapiyor?

guineapigela

Sokakta 10 yasinda bir teyzemiz var ismi Arap ben kendi kopegime petshoplarda satilan su disleri guclendiren cignemesi icin kemik aldim 5 adet bir tanesini Arap a vermek istedim kemigi agzina aldi ve ağlamaya basladi. Bana bakarak birlac dakika... Acaba neden boyle yapmistir Tessekur anlaminda miydi acaba?

Cevaplarinizi bekliyerum..

4 CEVAP

guineapigela

Buarada teyzemiz dedigim kisi kopek yanlis anlasilmasin ona hep teyze deriz :)

Kimsecik

nerden bilebilirizki evet öyle desek mutlu olucaksan evet öyle
ama bunun bir mantığı yok manasız soru sanırım çocuksun eğer öyleyse köpekler teşekkür etmek için ağlamaz bu net bilgi.

guineapigela

Hayir cocuk degilim siz sanirim yanlis anladinoz bu harekwti herzaman uapiyor.ve bir tek bana degil

guineapigela

Hic boyle yapmazdi yasayanlar varsa.fikirlerini soylemelrinii atedim ayrica her manasiz soruyu cocuklae mi yaziyor? Acaba