En Kaliteli Kuru Mamalardan Hangisi ?

SenanurKsl

Arkadaşlar 3 aylık kedimin maması için öğrenci olmama ve durmumun pek de olmamasına rağmen parayı gözden çıkardım. Bilgili olanlar ND ve acana gibi kaliteli mamalardan sizce hangisi ? Bu kararı vermişken iyisi doğrusu olsun istiyorum oyuncağından kumundan başka malzemelerinden kısıp mamaya yüklenmeye karar verdim çünkü proplan aldım bi kiloiçeriği iyi değil diyolar fiyatı ucuzda sayılmaz onu yedireceğime 5 10 kiloluk tek seferde malum kaliteli mamalardan alırım daha iyi . Yeterki oğlumun ömrü uzun olsun :(

6 CEVAP

Kimsecik

orijen ama öğrenciysen zor kırmızı etin kilosundan pahalı

aleyn

sadece acana orijen nd gibi isimler dolaşsa da yakın kalitede başka mamalar da var mesela petcurean go, now fresh, applaws, naturea tahılsız ve içerik olarak iyi mamalar applaws özellikle fiyat olarak da çok iyi.

Femir

Matisee yerine golosi al daha iyi içeriği daha iyi çünkü

Terranova

Matisse önerenlere bakmayın siz. Profine, Brit Care düşünebilirsiniz.

SenanurKsl

Teşekkür ederim cevaplarınız için suan proplan kitten kullanıyorum aldıktan sonra çok kötü yorumlar okudum içeriği tehlikeli ve zararlı diye çok katkı maddesi varmış sanırım açıkçası istediğim sey su içeriği daha kaliteli olsun kalieden ziyade sağlıklı olsun katkı maddesiz tahılsız ve yapay etsiz en uygun fıyatlısını bul aya çalılıyorum bu kriterlerde

SenanurKsl

Matisse öneriliyor suan daha uygun fiyatlı olarak en azından içinde gerçek et var proplan gibi değil ama mısır mısır gluteni hidrolize protein pancar posası vs gibi ek maddeler var hala kararsızım