Pati Kızgınlıga Girdi

Damlamiaaaa

Kedim 5.5 yada 6 aylık bir şey sizce erken değil mi büyük kedim de kizginlikda evde bagirtilar durmuyor :D

4 CEVAP

Kimsecik

melez kedilerde normal 6 ay geçmiş olsun sürekli miyavlamaları devam edicek kısırlaştırılırsalar susarlar yada hamile kalırlarsa sonra bir süre geçer doğumdan sonra yine kızgınlık kızgınlık döngüsü bitmez güleryüzünüz solmasın ama sabrınızı zorluyacak haberiniz olsun.

Damlamiaaaa

Tekir kedi: )

kedicikikadin

Merhaba, kediniz dişi ise tam da zamanı. Tekir bebeklerimin hepsini 5-6 ay civarında kısırlaştırdım. Ama erkekse zor da olsa 1 yaşına kadar beklemenizi öneririm, erkeklerde erken kısırlaştırma idrar yolu incelmesi yaratabiliyor.

Damlamiaaaa

Diğer kedim 8 9 aylık ken girdi de bu daha gözümde minicik hala büyüdüğünü kabullenemiyorum sanki :D