Karma Asi Fiyatlari

Melisaruk

3 ayri veterineri aradim ve herkes cok farkli fiyat verdi.75-80 tl olarak degisiyor diyen bir yer var. Fiyat degisikliginin sebebi ilac icerigiymis. 50 diyen de var 60 ve 70 diyende.. Bu kadar fark olmasi normal mi ?

6 CEVAP

Kimsecik

50 diyen kim? yok öyle bir şey sabit bir sınır var 75 tl

Busedndn

Bizim veterinerimizde çoğu 75 ₺ di. Bazı aşıları da 100₺ ydi. Genelde bu aralıklarda değişiyor. Ama yaptırıcağınız yerin yine de önceden yorumlarına falan bakın derim.

Kimsecik

Üstü olur altı olmaz

Busedndn

Bizim veterinerimizde çoğu 75 ₺ di. Bazı aşıları da 100₺ ydi. Genelde bu aralıklarda değişiyor. Ama yaptırıcağınız yerin yine de önceden yorumlarına falan bakın derim.

Melisaruk

Cok tesekkurler. Ben de sasirdim 50 deyince o yuzden sormak istedim.

Ares07

Ben de az önce Karma 2 yi yaptırdım 80 tl idi