Migrosta 4 Ekime Kadar İndirim!!

Elifmuzeyyen

Arkadaslar sokak hayvanlari icin migrostan mama alabilirsiniz ben bugun 1.7 kgluk purina marka yetiskinler icin tavuklu mama satin aldim. 30 tlden 17 kusure dusmus. Yetiskin sayisi fazla oldugu icin yetiskin aldim. Somonlu da vardi ama eger tavukluyu begenmezlerse somonlu alirim bir de.. Sizler de bakip butcenize uygun olani alabilirsiniz.. Paylaşmak istedim

3 CEVAP

hoya

evet, biz de arkadaşlarımla 150 kiloya yakın mama aldık yarın barınağa götürcez,

Elifmuzeyyen

@hoya elinize sağlık şimdiden. Ben sokaktaki besledigim kedilerime cigerli pirinc veya makarna ya da salamli sosisli makarna pisiriyordum mama markasi kaliteli bulamadigim icin ve internettekiler de kilo bakimindan cok fazla oldugu icin buna bagli olarak miktar da artiyor tabi tek basima alamadığım için bu şekilde yapiyordum. Indirimden faydalanmak iyi oldu gerçekten. Ama cok mama cesidi yok malesef burdakinde. Whiskas var onu tercih etmiyorum gereksiz pahali ve cok onerilmiyor. Köpek mamalarinda goody joker gibi markalar var.. Almak isteyenler için onu da soyleyeyim..

Elifmuzeyyen

güncel...