Kısır Kedi Maması

BanuYuzgec

Bir yaşında dişi kısır kedim için acana pacifica kullanıyorum ama magnezyum fosfor kalsiyum oranları aklıma takılıyor kısır kedilerde bunların düşük olması önemli sanırım acanayla devam mı etsem yoksa now fresh naturea ya da orijen fit&trim le mi devam etsem karar veremiyorum

8 CEVAP

aleyn

değerleri daha düşük bi mamaya geçip haftada birkaç kez uriner macun kullanabilirsiniz.

FarraigeXVIII

Orijen fit trim e geçmeniz en iyisi olur

suslucat

ben n&d kullanıyorum ve bir çok yer de n&d'nin çok kaliteli bir mama olduğu yazıyor (söyleniyor) istersiniz onu da bir düşünün. değerleri kısır kediler için oldukça iyi çünkü :)

zuhall

acana pacifia balikli bir mamadir, fit&trim tavuklu. Gecis yaptiginizda tuy dokumu vs baslayabilir bunu goz onunde bulundurun.

VASVIYE

BENİM KEDİM DE KISIR AMA KISIR KEDİ MAMASI ALMADIK BU MAMASI BİTİNCE ALICAZ HANGİ MAMALARI TAVSİYE EDERSİNİZ

FarraigeXVIII

orijen fit&trim, naturea, nd pumpkin, now fresh sırasıyla

FarraigeXVIII

@VASVIYE

BanuYuzgec

Çok teşekkürler hepinize sanırım bir süre daha acanayla devam edip üriner macun kullanacağım