Kedim Ölüyor Yardım Edin

smct

2 3 haftalık bir kedi annesi ölmüş eve getirdik dün çok iyiydi şimdi birden hareket etmemeye başladı ve biraz araştırma yaptığımda hipotermi olduğunu anladım şuan sadece acı acı bağırıyor biraz şekerli süt verdim yapabileceğim bir şey var mı çok zor durumdayım

12 CEVAP

suslucat

benim yavru kedimde de aynı şikayet vardı ama o hipotermi değil vitaminsizlikten bir anda ölü gibi oldu sadece bağırıyordu hastaneye götürdüm sadece üç gün şekerli serum aldı ve düzeldi bence siz de mutlaka hayvan hastanesine ya da veterinere götürün.. kartonun içine çarşaf onun üzerine pamuğu sonra kediyi ve kedinin üzerine de pamuk koyun üşümez merak etmeyin

Elifmuzeyyen

Veterinere gidin hemen bence kendi başınıza kulaktan dolma bilgilerle olmucak bir durum

emrezrtrk

Veterinere gitmeyi düşündünüz mü? Insallah bir nöbetçi veteriner bulursunuz.

Veterinere gidin parayı düşünmeyin bence iyi bir veterinerse taksit taksit odersiniz zaten

aleyn

tuvaletini yapıyor mu neyle besliyorsunuz?

smct

Kedinin sıcak kalması gerek arabamız yok yürüyerek bu havada götüremem ki

smct

Daha çok evde ne yapabilirim tüyleri kabardı sanki ölüme işaret diye biliyorum lütfen yardım edin

staind

evde ne yapabilirsiniz ki. eğer elinizde ölürse sizin suçunuz olur. lütfen bir an önce bir veterinere götürün %90'ı bu gibi durumlarda para bile talep etmezler

Mercimek büyüklüğünde sarımsağı yoğurtla beraber yutturun. Bu kaç gün yapın . Duruma göre bakarsınız tekrar

YalnizKiz

Veterinere götürmek en iyisi.

Elifmuzeyyen

Kediniz nasil?