Erkek Kediler Kızgınlık Dönemine Yaklaşırken

TarcinAyse

Bu döneme yaklaşmanın belirtileri nelerdir

2 CEVAP

yessim

valla evin neresine isterlerse oraya koku bırakırlar...kendi kedimden biliyorum...kısırlaştırdım rahatladım...

Elifoo

Önce laf dinlememeye evin içinde asi ergenler gibi takılmaya başlıyor. Sonrasında bulduğu en yumuşak şeye aşık olup dakikalarca yoğuruyor. Bu sırada kumu da çok ağır bir şekilde çiş kokmaya başlıyor. Aynı zamanda zamansız gelen bağırmalar da olabilir. En sonda da artık üstteki yorumda bahsedildiği gibi koku bırakmaya başlıyorlar. Bundan sonraki evreye biz daha geçemedik o yüzden sonrasını da birkaç gün içinde yaşayarak görücem sanırım :)