Orıjen

FarraigeXVIII

Orijen stokları neden yenilenmiyor ve ne zaman yenilenir bir bilginiz var mı? Fit trim 5 kg lığı hiçbir yerde bulamıyorum

8 CEVAP

zuhall

orijen

Buyrunuz. Almadan once son kullanma tarihini sormanizi oneririm.

zuhall

link

Burda da 2kg lik var idarelik alabilirsiniz.

FarraigeXVIII

Güncel

mustafaparlak

Biz de bulamıyoruz. Pet shopa sorduğumuzda artan kur nedeniyle ithalatçı firma bir sıkıntı yaşıyor ağustos sonuna kadar gelir diye tahmin ediyoruz demişti en son :)

aleyn

distribütöre mail attınız mı? orijen özelinde değil ama stokta olmayan ürünler için gümrükte takıldı bekliyoruz, dist. dağıtım yapmıyor kurdan dolayı gibi cevaplar alıyorum genelde.

FarraigeXVIII

@zuhall
Teşekkür ederim bulduklarımın tarihi hep yakın zamanlardı bunun değildir umarım

FarraigeXVIII

@aleyn
Distribütöre whatsapp üzerinden mesaj attım cevap gelmedi hala

berko34

orijen mama patilimama'da var ekonomik