Evde Geçici Olarak Baktığım Yavru Yu Sahiplenecek Var Mı ?

Gezerbuket19

Temmuz ayının sonundan beridir evinimde geçici olarak baktınız dişi yaklaşık iki aylık sarman /tekir çok hareketli oyun oynamak istiyor evde genelde uzun saatler kimse olmuyor evdeki yetişkin erkek kedimle oynıyorlar ama ilerde dişi olduğunu anlıcak ayrıca annem evde başka kedi istemiyor eviniz apartman dairesi ve kira gece oyun oynıyorlar ve alt komşu rahatsız oluyor ama tek sorun bu değil tuvalet eğitimi tam anlamıyla yok kum pislenirse dolursa yani gidip başka yerlere tuvalet yapıyor annemin evine sık sık gelemiyorum zaten artık uzun süre bakamayız maddi açıdan da sıkıntı oluyor iki kedi birden sahiplendirmem şart sokağı da bırakmak istemiyoruz sitenin Bağçesi olsa bile İZMİR Bornova Atatürk mahallesinde kalıyor!

9 CEVAP

mervecanan

masallah nasıl tatlı umarım güzel bir yuvası olur

Gezerbuket19

Bugün bir aile aradı akşam bir aksilik falan olmassa alacaklar inşallah Yavruyu

Gezerbuket19

İlan açtım ama mesaj ya da bir arama olmadı Elifmızeyyen

Elifmuzeyyen

Buradan pek çıkmıyor haklisiniz. Instagram kullanicisi iseniz oradan ilan verin sitelere. Daha cok kisiye ulasabiliyorsunuz eger kullanmiyorsaniz ben kendi hesabimdan ilan actirip az da olsa katkida bulunabilirim

mimimomo

sevgili @Elifmuzeyyen; instagramla benim de hic ilgim yok:( bendeki yavrucuklarla ilgili de bi desteginiz olabilir mi acaba? istanbul - 2 aylik disi + 1 erkek bebisler icin. cok mutesekkir olurum gercekten:)

Elifmuzeyyen

Ay tabiki olur ne demek @mimimomo bana fotoğraflarını atmaniz yeterli. Bir de adres bilgisi lazim size mesaj atiyorum

Elifmuzeyyen

Buraya ilan verirseniz belki daha cabuk sahiplendirilir

Cldkgkcs

Şu an yavru bi evde olabilecek en kötü durumlarda yani.. hiç düşüncem olmamasıma rağmen almak isterdim cidden. Umarım bir an önce alan olur. Dünya tatlısı

Gezerbuket19

Aynen çok tatlı