Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Mamalarınızı nasıl saklıyorsunuz?

Cyborg
Cyborg

625


Merhaba.
Kedimi bugün kısırlaştırdım ve artık kısırlaştırılmış kedi maması kullanmamız gerekiyor. Ben N&D kullanıyorum ve yine bu markanın mamasını almayı düşünüyorum ancak çok pahalılar malum. 5kg olanından almak ekonomik açıdan daha mantıklı geldi. Ancak 5kg tek kedi için fazla bir miktar. Bunu bayatlamadan, kokusunu kaybetmeden nasıl saklayabilirim acaba?


4 Cevap

Ares07
Ares07

931


Ben büyük bir saklama kabına boşaltıyorum. Kalan kısmı da kendi poşetinde ağzını çok sıkı kapatıp saklıyorum. Az az saklama kabına boşaltarak kullanıyorum. Poşet sürekli açılmamış oluyor.


Cyborg
Cyborg

625


Ben de dediğiniz yöntemi cam kavanozlarla yapıyorum 1,5kg mama için. 5kg olunca emin olamadım sorun olur mu olmaz mı diye. Bir de beğenmeyince açlık grevine giriyor kedim. :) O zaman aynı şekilde devam edebilirim herhalde 5kg için de. Teşekkürler cevabınız için.


Cldkgkcs
Cldkgkcs

10406


Ben 10 kg aldım bir kedi için. Bi kuruyemişcinin paketleri ağzı kilitli mama paketleri gibi ordan aldığım paketlere koydum birkaç tane boşalan paket de vardı ona koydum birde. Kalanı da bantlayıp güzelce poşetledim bişey olacağını sanmıyorum 10 kg bile alabilirsiniz bence


Cyborg
Cyborg

625


İçim rahatladı teşekkürler :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
67 Görüntüleme
4 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor