Kedi Tuvalet Sorunu

Mariana

korktuğum başıma geldi kedim son iki haftadır yatağıma çişini yapıyor :( kedim dişi ve 1,5 yaşında. nasıl vazgeçirebilirim?

3 CEVAP

Cyborg

Bunu benim oğlum da yavruyken yapıyordu. 3-4 kere yatak yorgan yıkadım sayesinde. En son bırakmasını sağlayan çözüm olarak önce işediği yerleri iyice sirkeli suyla sildim, bir süre de sirkeli su döküp beklettim. Sonra öylece makineye attım ve makineye de sirke kattım. Sirke idrar kokusunu bastırıyormuş. Bir daha da yapmadı yatağa hiç.

Elifmuzeyyen

Sirkeli su ise yarar ben de duymustum kokusu gitsin ki tekrar oraya tuvaletini yapmaya calismasin

Zeus1616

Kaka yapmasina da cozum olurmu acaba bu sirke Benim erkek yavru da kaka yapiyor sağa sola Kumu 3 metre uzagindayken koltuga kaka yapmis bu sabah