Kedimin Tüyleri Çok Kötü

Cldkgkcs

Yaklaşık 4 aylık kedime küçükken royal canin yedirdim kedim siyah tüylü sahiplendiğimde tüyleri çok bakımsızdı büyüyüp baktıkça güzelleşip parlaklaştı bu gidişle bombay gibi olacak kızımız diyorduk ama matisseden mi bilmiyoruz tüyleri şu an o parklaklığını kaybetti ve dökülüyor bu durumda matisse yaramadı mı acaba arkadaşlar bilgisi ve tavsiyesi olanları alabilir miyim ? Bu arada vitamin, evde yaptığım tavuk balık sürekli yaş mama veriyorum tarayıp tüylerini topluyorum

2 CEVAP

Bilgos

hayvanlar ilkbahar ve sonbahar aylarında tüy değiştirirler belki sizin kediniz de bu yüzden tüy döküyordur

Cldkgkcs

Güncel