Kedim İçin Yardım Edin Lütfen

Elifakilli

Çok uysal olan 5 aylık yavru kedim bir anda sürekli ısırmaya başladı, eskiden oyun oynamak istediğinde hafif hafif ısırırdı ama artık zıvanadan çıktı. Kontrol edemiyorum. Annemin ve beni ısırıyor. Isırılmadık yerim kalmadı, artık bunu ıyun dışı bir şekilde yaptığını düşünmeye başladım. Hırlınlığı, tıslaması yok fakat çok feci ve sürekli olarak ısırıyor, yardım edin lütfen.- Liste maddesini girin

2 CEVAP

Cldkgkcs

Yeni dişleri çıkacaksa kaşınıyordur o yüzden olabilir. Benim kedim de iki haftadır aynı davranışları gösteriyor durduk yere gelip elime yapışıp koparırcasına ısırıyo elim koluk çizikler içinde kaldı bileğimi en çok ısırıyo çünkü orda kemiğimi kavrıyo geveliyo bu yüzden dişleri kaşındığından yaptığını düşünüyorum bence sizinki de öyle olabilir.. Tabii ona yeterince vakit ayırıyorsanız strese gireceği bir şey yoksa vb diğer değişiklikler yoksa

Elifakilli

Kimse bakmamış, bilgisi olan biri cevaplayabilir mi lütfen