Kedi Dışkısını Kaç Günde Bi Yapmalı?

Aysetaha

Arkadaşlar kızım 8 aylık 2-3 haftadan beri dışkısını 3 günde bir yapmaya başladı.mamasını değiştirmiştim ondan mı oldu yoksa başka bi sıkıntı mı var bilemyrm.mama değiştirmeden önce de 2 günde bir yapıyodu ztn dışkısını.böyle bi sorun yaşayan varsa nolur beni aydınlatsın şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

Darwincan

Çok hakim değilim konuya ama bizim 8 aylık oğlan her gün hatta bazen birden fazla yapıyor.Sanki 3 gün de bir normal değil gibi geldi bana.

Darwincan

3 günde bir yazmaya çalışmıştım:))

Reyaura

5 kedim var 5ide hergün 1 kere yapiyolar.

SenanurKsl

Benim kedim 3 aylık valla hergün yapıypr hatta günde bazen 2 3 kere olabiliyor ben de bilgili değilim merak ettim açıkçası

melikealgin

Benimki de her gün yapıyo.Bazen gunde 2 kez olduğu bile oluyo

Ares07

Benim de 5.5 aylık. Her gün 2 kere yapıyor