Profine Mama ?

Cldkgkcs

Merhabalar burda çok kez mama konuşuldu okudum bilgisine güvendiğim kişiler profine mamanın matisseden iyi olduğunu yazdılar şimdi baktığımda mama tavuk içeriği %42 tavuk yazıyor ama bunun sadece %16sı kurutulmuş tavuk % 26sı tavuk unu.. Matissede ise % 36 kurutulmuş tavuk eti.. Bu durumda matisse daha iyi değil mi sizce ? Bilgisi olanlar bi kıyaslama bekliyorum şimdiden teşekkürler

6 CEVAP

Terranova

Matisse daha iyi falan değil. Sürekli aynı şeyleri tekrarlayan arkadaşlar var. Öncelikle Matisse de; mısır gluteni, pancar posası, hidrolize hayvansal proteinler gibi dandik içerikler var. Profine da bunlar yok. Tavuk unu falan da yok. Bizim kıytırık türk sitelerinin yanlış çevirileri onlar. Kendi sitesindeki içerikte "un" kelimesi bile yok. Matisse i Farmina üretmiyor olmasaydı emin olun önerilmezdi, kimsede kullanmazdı. Gereksiz bir abartı var. Kısacası kesinlikle Profine.

Bilgos

bence de matisse daha iyi

Cldkgkcs

???

melikealgin

Ben profine kullanıyorum oldukca memnunum kedime iyi de geldi tuyleri epey parladı ama siz bilirsiniz

Cldkgkcs

Anladım önceki mamanız neydi acaba

Cldkgkcs

Orjinal sitesinden bulmaya çalışıcam birde, çok teşekkürler..