Bonacibo Kısırlaştırılmış Kedi Mamasını Öneren, Kullanan Ya Da Bilgisi Olan Yazabilir Mi?

Bonacibo mama almayo düşünüyorum bilgi verebilir misiniz

5 CEVAP

FarraigeXVIII

İçeriği hiç iyi değil. Fiyatından dolayı mı tercih edeceksiniz

Zynpkck

Fiyatı biraz daha arttırabilirseniz golosi alın bence 7.5 kilosu 120 tl filan

@FarraigeXVII Bana önermişlerdi hem uygun hem güzel bir mama diye ondan sordum

@Zynpkck teşekkür ederim

Elifmuzeyyen

Genelde sokak hayvanlari icin oneriliyor bu mama uygun butceli olduğu için. Kullanmadim ama o sekilde duydum burda genelde..