Kedide İshal Ve Kusma

Zehrasnmz

Merhabalar dün 5 buçuk aylık kedime whiskas junior yaş mama verdim diğerinde biley olmadı ama az yiyen kedim ishal oldu ve bu sabah kustu acaba başka bişey midir yoksa bu mamadan mı olmuştur bugün evde değildim şimdi eve geldim ve ishal olduğunu fark ettim ne yapabilirim teşekürler

2 CEVAP

Aysenuur

Wiskas çok zararlı bir mama. İlerde kedinin böbreklerin de kalbinde hastalıklara sebep olduğu kanıtlanmış. Çünkü içinde çok fazla tuz varmış kediye tatlı geliyormuş. Belki o tuz ona fazla gelmiş olabilir. Ama en iyisi onu bir veterinere götürmek ishalle kusmanin bir arada görülmesi sıkıntılı

Zehrasnmz

zaten hep vermiyoruz ilk defa denedim markette aldım pek hoşuna gitmedi bir daha vereceğimi de sanmıyorum cevap için teşekürler bugün vet e götüreceğim