Lösemi Aşırısı Sonrası Şişlik Normal Mi?

Cansuozen

Merhabalar, geçen hafta kedime yıllık olarak yapılan lösemi aşısı yaptırdım. Bi kaç gün sonra boynunda aşı yapılan yerde sert bi yumru fark ettim. Veterinere telefon açıp sorduğumda, aşıdan sonra olabileceğini bi süre şişliğin kalabileceğini söyledi. Yine de benim içim hiç rahat değil, lösemi aşısı tümör oluşmasına sebep oluyor diye okudum. Başına böyle birşey gelen var mı? Sonradan şişlik geçebilir mi acaba veterinerin dediği gibi?

3 CEVAP

Biz lösemi aşısı yaptırmadık sanıyorum ancak bizde de bir süre geçmeyen bir yumru oluşmuş ancak zamanla kendiliğinden gitmişti. Ayrıca bana kalırsa internete çok itibar etmemek gerekiyor, malum bilgi çöplüğü durumu söz konusu. İçiniz rahat olsun geçecektir mutlaka şişlik. :)

merak etmeyin mutlaka geçecektir. :)

Cansuozen

Haklısınız gerçekten internette yalan yanlış bilgi çok fazla, insanın kafasını karıştırıyor. Umarım bizimki de geçer kısa sürede.