Econature Tavuklu Yavru Kedi Maması

senpaitej

Kedim için 4 aydır Econature tavuklu yavru kedi maması kullanıyorum, kedim 6 aylık oldu. Severek yiyor hatta başta değiştirmek istemiştim mamasını ama hep bu mamayı aradı, onun durduğu kutunun etrafında gezinmişti birkaç hafta. Neyse, kedi mamaları hakkında bilgisi olanlardan rica ediyorum Econature nasıl bir marka? Devam etmeli miyim? Şimdiye kadar kedimde bir sorunla karşılaşmadım ama içeriği hakkında da pek bilgim yok. Kedim severek yiyor. Econature haricinde fiyat/performans bakımından hangi mamaları önerirsiniz?

3 CEVAP

FarraigeXVIII

İçinde ne olduğu belirsiz. Fiyatı da aşırı ucuz sokak hayvanlarına alınan mamalardan. Devam etmeyin derim hangi fiyat aralığında düşünüyorsunuz ona göre önereyim

senpaitej

Sanırım en fazla 10 kilosu 100 liraya falan alabilirim. Birçok marka araştırdım ama olabildiğince az tahıllı olan bi marka bulmak istiyorum. Aslında yazdığım fiyata da çok takılmayın. Önerileri yaparsanız arasından aileme uygun bütçeli olanı seçerim ve onun üzerinden değerlendirme yaparım

Feronia

Matisse.