Kedi Kıyafeti

iTyoxQPr

Malum ufakdan havalar soğumaya başlayacak ilk defa kış geçiricem kedim ile 3 aylık erkek kedim.Herhangi bir öneri ihtiyacım var.Kıyafet hakkında yada soguk hakkında.

5 CEVAP

Femir

Bence eviniz sıcaksa kediniz üşümez. Uyurken üzerini ortebilirsiniz

SEYMADUMAN

evde iste kediniz kıyafetlerle bence sıkmanızı önermem rahat ettiklerini düşünmüyorum. zaten üşüdüğünde sizin yanınıza gelerek ısınmaya çalışıcaktır. evde çok üşümez üşüyeceği zamanda ısınacağı yer çok. en olmadı üstünü örtersiniz kıyafet vs almanızı önermem..

Elifoo

Kendi kürkü zaten onu hem sıcaktan hem de soğuktan koruyor, sadece evinizin sıcaklığı iyi olsun yeterli. Artı olarak kıyafet giydirmenize gerek yok, rahat da edemez zaten sürekli kendisini yalayan bir hayvan olduğu için.

iTyoxQPr

Kıyafeti denedım zaten ufaktanda hiç sevmedi sinirlendi :) atağı zaten kaloriferin orda ama koltuk altına falabn giriyor oralar serin olabiliyor ondan sorayım dedim yatıyor cünku oralarda :)

Elifmuzeyyen

Biz gunduzleri kopegimiz kulubede kaldigi icin ona kazak ormustuk annem ordu yani cok tatli oluyor ama sürekli evde olan bir hayvana da kalin kalin giydirmek olmaz tabi