Kedi Sahiplenmek İsteyen Var Mı ??

mrtmtn

Arkadaşlar Adana ve çevre illerden yavru kedi arayan varsa 3 aylık iki kedi var yuva arıyorum

5 CEVAP

Elifmuzeyyen

Buradaki sahiplendirme ilanlarim kisminda ilan verebilirsiniz onun da faydasi olur. Bir de instagram kullanirsaniz oradan da ilan verebilirsiniz eger kullanmiyorsaniz benim bunun icin kullandigim hedabim hesabım var katkida bulunmak icin paylastirabilirim ilan şeklinde oralara yazarak

KomurveMia

Ben sahiplenebilirim mersindeyim

mrtmtn

Teşekkür ederim her yerde ilan verdim bekliyorum inşallah kış girmeden sahiplendirebilirim. Zaten anne ve babasına bakıyorum 2 yavru var 3 aylık onları sahiplendiröem gerek 4 kedi bakımı çok zor

Elifmuzeyyen

Hesabim!

Elifmuzeyyen

hesabim*
Yazim yanlisi icin afedersiniz t9dan dolayı:(