Sizce Kedim İçin Hangi Mama Kullanmalıyım ?

YalnizKiz

Aslında Kedi Şuan Almadım. Alacağım. Ama Eski kedimi whiskas ile besliyordum.Sonra Kedim Maalesef Öldü

1 CEVAP

cansevereda

Birçok petshop whiskas ın çöp olduğunu ve kesinlikle vermemeniz gerektiğini söylüyorlar. İki kedim var yavruyken onları "spectrum kitten 38" ile besledim. Veteriner ise mamada glukoz, mısır ve türevlerini kullanmamız gerektiğini söylüyor. Kısırlaştırdığımdan beri birçok kişinin ve petshopun kaliteli dediği "royal canin steril 37" veriyordum. Fakat içeriklerine baktığım zaman hiçbir yararlı ürüne göremedim. Şu an pahalı evet ama N&D markasını kullanıyorum. Royal ile doymuyorlardı şu an N&D ile günde iki öğün yiyorlar. :)