Sizce Kedim İçin Hangi Mama Kullanmalıyım ?

YalnizKiz

eski kedimi whiskas ile besliyordum ama whiskas çok sağlıksızmış.şimdi yeni kedimi neyle beslemeliyim ?

1 CEVAP

Elifmuzeyyen

Evet whiskas fiyat kalite acisindan elestiriliyor ben de okumustum. Burada cok sorulan bir soru sordugunuz soru ve hep duydugum önerilen mama markasi butcenizi zorlamiyorsa n&d mama. Cesitleri var tabiki. Tahilli dusuk tahilli vb. Kediniz icin en uygununa siz karar verirsiniz hangi cesidi olacagina. Bunun disindan orijen acana vardi biraz daha uygun fiyatlı olarak matisseydi sanirim adi onu hatirliyorum daha uygunlarindan bir tanesi bonabico adli mamaydi. Bunlara bir bakin isterseniz