Bozita Yorumlarii

Elifffss

Arkadaşlar royal canin kitten kullaniyordum ama çok pahali geldigi icin buna gectim kedilerin üçü üç aylık bir tanesi yetişkin anneleri.Nasıl bir mamadir?

12 CEVAP

Elifffss

Yok ben daha önceden almistim Royal Caninleri dolayısıyla bitirmek zorundaydim yani.Şimdi bundan aldim iyi diyorsaniz sevindim gercekten.Saglikli büyüsün minikleriim :))

Elifffss

Bonacibo ilk mamaları sütten kesildikten sonra bir paket ondan yemislerdi.Sonra RC şimdi de Bozitaya gectiler.Sizinki hangisini kullaniyor

aysegunerr

Market mamalari hiç iyi değil fast food dan farkları yok. Bozita içerik olarak daha iyi bununla devam edebilirsiniz. Bonacibo da market mamalarından bir kaç tik daha iyi.

Elifffss

Sokak kedileri bu arada bahçede besliyorum geldikleri zaman

Elifmuzeyyen

Rc yi zaten onermiyorlar burada kac kez yazildi. Hayvan deneyi yapan firmaya ait diye. Bozitayi iyi mamalardan bir tanesi diye okudum yine burada galiba iyi yapmışsınız mamsyi değiştirmekle

Elifmuzeyyen

Sokaktaki dostlarimiz için bonabico adli markayi da oneriyorlardi uygun fiyatlı olarak ama bu daha iyi bir marka sanirim daha guzel yapmışsınız. Fiyat olarak nasil ben de purina aldim indirimden yararlanarak 1.7 kgsu 30 tlden 17 kusure dusmus ama kuru mamayi sokak kedileri pek sevmiyor galiba ev yemeklerine alistiklari icin.

Elifffss

Ya purina internetten mi satin aldiniz? Ben 5 paket aldim bozita bir tanesi 400 gr 100 yani fiyati da.Aslinda o da az degil.

Elifmuzeyyen

Yok bizimkiler mama yemiyorlar malesef. Biz sanayiden corbalik veya kemikli gogus eti aliyoruz satirla kiyma haline gelene kadar parcalayip veriyoruz mamaya bir turlu alistiramadim. Bizim kediler sayica hayli fazla :') 20 yi bulduğu olmuştur hatta. Ben migros indirimden purinayi sokaktaki kedilerim için satin aldim 4 ekime kadar indirim var hatta buradaki arkadaslarin da haberi olsun diye yazmistim herhalde denk gelmediniz oraya da bakin isterseniz fiyatlar yari yarıya düştü

Elifffss

Purina nasil bir mama peki? Yani kaliteli mi?Genelde market mamaları iyi olmuyor whiskas vs.O yüzden emin olamiyorum

Elifffss

Bonacibo mu bozita mi peki?

aysegunerr

Bozita

Elifmuzeyyen

@Elifffss purinayi ben duymuştum whiskas ve purina vardi kediler için. Purinayi tercih ettim cok yemediler acikcasi hangi mama olsa yemeyecekler bence cunku sokak kedileri ev yemeklerini daha cok seviyorlar galiba pet shopta satılan mamanin kilosu 7.5tl bu en azindan fiyat olarak daha pahali ondan daha kaliteli oldugunu düşünüyorum en azindan cok fazla secenek yok önümde malesef diger mamalarin boyutlari çok buyuk fiyatta artiyor buna bagli olarak ondan purinayi tercih ettim ya whiskas olacakti ya purina çünkü