Kedi Otu Nasıl Kullanılır

KomurveMia

Migrostan kedi otu aldım. Kedim 4 aylık. Nasıl kullanacağım ve kedim yavru olduğu için ona bir zararı olur mu ?

2 CEVAP

KomurveMia

Evet yararlarını okudum böyle bir kaba ekiyorsun büyüyor sonra kedinin ulaşabileceği bir yere koyuyorsun gelip gidip yiyormuş

Elifmuzeyyen

Kedi otu dediginiz kedi çimi değil mi? Ben de merak edip baktim da yuttugu tuyleri çıkarmalarıni sagliyormus ayrica mamalarinda olmayan ek besinleri de ordan sagliyorlarmis. Baya yararli bir sey herhalde. Zarari yok yani