Tuy Dokmeyen Kedi Ariyorum

nazmiayni

Hangi kediyi tavsiye edersiniz

6 CEVAP

Tikih

Malesef ki her kedi tüy döker ( sfenks cinsi hariç ) sfenks cinsi tüysüz bir kedidir . Bu yüzden tüy dökmez . Kedi istiyorsanız malesef bu şartlara katlanıcaksınız

beautifulcat

Her kedi tüy döküyor maalesef aynı bizim saç dökmemiz gibi. indirgeyebilirsiniz bu durumu fakat sıfırlanmaz

erolberinay

Sphynx cinsi tercih edebilirsiniz.

pistan32

Gülü seven dikenine katlanır:D

Alicveben

Tüy dokmeyenge kedi yoktur Tüysüz olanlar haric

cansuizci

Kısa tüylü kediler bile tüy dökerler. Tüy dökmeyen kedi yoktur. Sphynx (Sfenks) cinsi dışında ama bu cinsin de bakımı, tüylü kedilerin bakımından çok daha zordur. Eğer tecrübeli ve sabırlıysanız bu cinsi almanızda fayda var ama yine bakımının daha zor olduğunu belirtmek isterim.