Royal Canin Nasıl Bir Mama Almalımıyım

HamdiKeskin

Benim 3,5 aylık smokin cinsi bir kedim var.İnternette baktığımda royal canin dünyanın en iyi kedi maması olarak gösteriliyor.Ben internette en ucuz fiyatlı royal canin yavru kedi mamasını (2kg) 85 TL'YE buldum.Sizce royal canin nasıl bir marka pahalımı yoksa fiyatını hakeden iyi bir markamı sizce kedime royal canin almalımıyım.Cevaplarınız için hepinize teşekkürler...

8 CEVAP

FarraigeXVIII

Dünyanın en iyi maması mı royal canin olarak gösteriliyor mümkün değil iğrenç bir mama iğrençliğinin en büyük sebebi de hayvanlar üzerinde deney yapıyor olması. Bir hayvansever olarak bu yeterli olmalı almamanız için.

melikealgin

Hayvanlar uzerinde deney yaptığı icin vazgeçtiğim bi marka

Feronia

Kesinlikle alınmaması gereken mamaların başını çeker.

HamdiKeskin

Neden

HamdiKeskin

Teşekkürler cevaplariniz icin

HamdiKeskin

Teşekkürler cevaplariniz icin

TarcinAyse

deney derken?

Feronia

Üreticisi MARS. İnternetten bakabilirsiniz yaptıkları deneylere (yüreğiniz kaldırırsa).