Zaman Azalıyor Acil Süt Anneye İhtiyaç Var Sabahtan Beri Besleme Gerçekleşmedi.

E6s6e6n

Istan bulda heryere ulaştırılabilir. Acil süt anne henüz gözleri dahi kapali. Zaman daralıyor. Meme dışı beslenmeyi reddediyor. Resimde ki numaradan ulasabilitsiniz

5 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bu fotografi alip instagramdaki sayfalara da yollami ister misiniz belki biri cikar

Elifmuzeyyen

Size mesaj attim bakabilir misiniz

Elifmuzeyyen

Ilanlar paylaşılmaya başlanıyor yalniz bulunana kadar yavrunun yasamasi için sicak su torbasiyla vucut isisinin korunmasi lazim ayrica az da olsa beslenmesi gerekiyor sut tozu alinip ben paylastirmaya devam ediyorum

Elifmuzeyyen

Acil olarak sehir semt bilgisi isteniyor istanbul ici dedim ama ayrintili bilgi istiyorlar bana donus yapar misiniz

Elifmuzeyyen

Kedi nasil? Arayan soran oldu mu?