Köpeğim Sigara Yedi !!?

guineapigela

Onu çişe cikarmistim ve yerde olan bi sigara izmaritini cignedi ve tukurdu ama sadece bunu bikere yapti. Acaba birsey olurmu ben olmaz diye dusunuyorum ama birde size sorayim dedim

4 CEVAP

Blmr

Merhaba. Bilimsel bir bilgi veremeyeceğim ama, bence izmaritin üzerine farklı kokular sinmiştir ve köpeğinizin de dışarıda olmanın heyecanıyla onu yenilecek bir şey sanmıştır. Zaten yenmeyecek olduğunu anlayıp yutmamış. Vücuduna, kanına sigaranın içeriğiyle ilgili bir madde girmemiştir yani. Gönlünüz ferah olsun.

pikos

Herşeyi yiyecek sandıkları için ağızlarına alma huyu kadar kötü bişey yok :(

guineapigela

Ve neden yapmis olabilir

guineapigela

Evet ya...