Anne Kedim Bir Aylık Yavrularını Emzirmeyi Bıraktı .Nedeni Ne Olabilir ?

jellyfish

kedim bir gündür yavrularını emzirmiyor.Yavrular daha yeni bir aylık oldu .Yanlarına gidiyor, yalıyor fakat yavrular memelerine uzanınca pihleyip kaçıyor.Memelerine baktım kontrol ettim hiçbir şey göremedim. Ellediğimde de kızmıyor. Yavruları 1 gündür ben besliyorum fakat okulum var .sizce neden olabilir ne yapmalıyım ? Bir sağlık problemi olabilir mi ? yardımcı olursanız sevinirim:)

1 CEVAP

sikilmis olabilir cok yavrusu varsa fakat bu konuda cok bir bilgim yok ama yuksek ihtimalle biraz rahatlamak istemistir gecmis olsun :)