Golden Kızımın Patisi Neden Böyle?

ibrahimg71

Merhaba arkadaşlar 2 aylık goldenımın patisi fotoğrafdaki gibi neden böyle olabilir ?

4 CEVAP

ursaminor

Veterinere göstermenizde fayda var. Raşitizm gibi ciddi bir durumsa ne kadar erken müdahale edilirse ileriki hayatları o kadar rahat oluyor. Geçmiş olsun.

zuhall

Yurumesinde bir problem var mi?

ibrahimg71

Yürümesinde problem yok sadece yavru olduğu için arada dengeyi kaybedip devriliyor veya halıdan indiği zaman laminat parkede kayıp devriliyor ama yamuk patisinin üstüne normal basıyor herhangi bi acı ağrı belirtisi göstermiyor hatta patisini elime alıp çok çok hafif baskılarla sevdiğim zaman bile ses çıkarmıyor

ibrahimg71

Raşitizm de iki patisi de yamuk olmuyor mu ? Bizim tek patimiz yamuk yine de önerinizi dinleyip veterinere götüreceğim