Kedime Süt Tozu Mu Vermeliyim Yoksa Mama Mı ?

Serpilcbn7

Merhabalar,
Benim kedim henüz 1,5 aylık. Kuru mama ve yaş mama veriyorum. Ama kedim sürekli emme hissinde. Cebimi ya da bulduğu yumuşak herhangi bir yeri emiyor. Sizce süt tozu mu vermeliyim yoksa mama mı ?? Bilgi lütfen.

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Sut tozu verin bence. Kuru mama icin fazla kucuk kedicik. 2.5-3 aylikken kuru mamaya gecersiniz. Arada yas mama verebilirsiniz yine zaten haftada 1 veya 2 kez yas mama oneriliyor okuduguma gore.

Serpilcbn7

Çok teşekkür ediyorum :)