Mercimek Alerjisi

ursaminor

Arkadaşlar, bazılarınızın bildiği gibi Fıstık 2 yaşına geldi... Bu süreçte neredeyse denemediğimiz premium kuru mama kalmadı ve sonuçta hepsi alerji yaptı. Sonunda müsebbibini bulduk alerjinin. Sizlerle paylaşmak istedim.

İlk mesaja sığmadığından olayı ikinci mesajda anlatacağım affınıza sığınarak :)

19 CEVAP

SenanurKsl

Çok teşekkürler saatler geçmesine rağmen hiç bir etki gözlemlemedim sanırım sıkıntı çıkmayacak gibi

ursaminor

Applaws ne yazıkki mercimek içeriyormuş atkadaşlar. Aleyn’in dikkatli gözleri sağolsun yakaladı lentili içerikte. Almadan fark etmiş olmamıza seviniyorum. İlk başta fark edemedim çünkü ara içeriklere baktım hep ama meğerse ilk 5e koymuşlar :O o derece var yani mercimek yuf!

SenanurKsl

Bu arada çok az bir miktar yedirdim ama yine de hata mı ettim alerjisi varsa bişey olurmu diye telaşlanmadım değil

SenanurKsl

Bu arada çok az bir miktar yedirdim ama yine de hata mı ettim alerjisi varsa bişey olurmu diye telaşlanmadım değil