Royal Canin Nasıl Bir Mama?

TarcinAyse

Benim kedim ilk doğduğunda royal canin kullanıyordu, daha sonra nd ye geçtim, nd de sorun yaşayınca tekrar royal canine geri döndüm şimdi memnunum aslında ama internette de çok iyi şeyler okumuyorum royal canin hakkında ne yapıcamı bilemedim

18 CEVAP

Feronia

Ne kadar kötü olduğunu anlatmaya Türkçem yetmiyor.

Feronia

Tahıl dolu. Katkı maddesi, tatlandırıcı, renklendirici... içeriyor. Et yerine yan ürün var. Bağımlılık yapıyor. Ve üretici firması hayvan deneyi yapıyor. Üstüne üstlük pahalı.

Feronia

Denemekten zarar gelmez.

TarcinAyse

aradım dediğiniz yeri, dönüş bekliyorum. teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

ahmet101

Bu forumda herkes royal caninden şikayet etmiş bende şüphe duydum he şimdi kedime 6 aydır royal canin mama veriyorum iştahlı şekilde tüketiyor valla nd mamayı da deniyecem yakın zamanda https://royalcanin.xyz burda royal canin mamalarının tamamı içerik bakımından incelenmiş bende burdan görüp almıştım

minnoskoss_123

Kesinlikle Royal Canin almayın. Bu arada soru bir sene önce sorulmuş:D

Elocann

Benim kedimde sürekli kusmaya sebep olan mama... ayrıca böbrek büyümesine de vesile oldu bir açıdan.

Melekyldrm

Ben hiç beğenmedim royali

BatmanF

Benim kedim büyük bir iştahla yiyor şuana kadar memnunum ben.

TarcinAyse

gerçekten mi? nd kedimin tüylerine iyi gelmişti aslında ama bağırsak sorunları yaşattı benimkine ben de royal canine dönmek zorunda kaldım fakat olumsuz yorumlar okuyorum.

TarcinAyse

orijen araştırıyorum şimdi. royal canine göre pahalı tabi ki ama 5.4 kilo alındığı takdirde çok ciddi bir fark da olmuyor sanki. belki bir de bunu denerim olumlu yorumlarını okudum çok. ama benim kedime yarar mı sağlık sorunu yaşatır mı onu bilmiyorum.

TarcinAyse

bir de üretici firması hayvan deneyi yapıyor derken? o ne demek?

TarcinAyse

açık olanını bulursam deneyip duruma göre paket olarak almayı düşünüyorum.

Feronia

İnternetten araştırın. Üretici MARS.

Feronia

Ben anlatamam (psikolojik açıdan)