En İyi Kısır Kedi Maması

govcemiray

Erkek kedimi kısırlaştırmadan önce Acana kullanıyordum şu an için hala öyle fakat mamayı değiştirmem gerektiğini biliyorum. Veterinerlerden umduğum gibi bir yardım alamıyorum bana royal canin öneriyorlar... Kale bile almıyorum. Bu gündür mama araştırıyorum. N&D almayı düşünürdüm normalde ama birkaç ay önce kullandık ve dışkısı inanılmaz kokmaya başladı evde durasım gelmiyordu. Önerebileceğiniz, kullanıp memnun kaldığınız kısır kedi maması var mı? Acanadan çok memnundum en iyisi neyse onu almak istiyorum.

6 CEVAP

Feronia

Çok Hareketli: Orijen Fit & Trim

Ortalama Hareketli/Hareketsiz: Petcurean Now Fresh, Naturea

govcemiray

fit & trim kilolu, obez kediler için değil mi?

Feronia

Kağıt üzerinde öyle ama kısır kedilere uygun.

govcemiray

Bilemedim kararsızım hala

Kedimekim

Yabancı bir kaç sitede iyi olan mamalar arasında Sanabelle kısırlaştırılmış kedi mamasının iyi olduğunu okudum. Zaten daha öncede aynı mamanın yavru kediler için olanını kullanmıştım bir sorun yaşamadım. Aklıma da yattı isterseniz siz de bir araştırın

Feronia

Sanabelle yalnızca ekonomik olarak düşük bütçede önerebileceğim bir mama. Yoksa kesinlikle önermem.