Tuyleri Hep Boyle Kalirmi

Zeus1616

55 gunluk schottish straight yavru kedimin tüyleri kısa ve gitgide sıklasiyor merak ettigim tuyleri su an kadife gibi kasmir gibi yumusacik Bayiliyorum Buyudugunde tuyleri sertlesicek mi yoksa hep boyle kadife gibi yumusak mi olacak Bu cins arkadasi olanlar bilgilendirebilirmi

3 CEVAP

Zeus1616

Ay cok mutlu oldum Çünkü ona dokunmak büyük keyif Kadife gibi Yanitiniz icin tesekkurler

TarcinAyse

ama tüyleri daha canlı parlak olduğu zaman biraz daha yumoş ve ipeksi oluyor tabi ama düşündüğünüz gibi tüylerin sertleşmesi söz konusu değil

TarcinAyse

benim de aynı cins kedim var. tüylerinin sertleşmesi gibi bir durum olmuyor yalnızca yediği mamanın kalitesine göre tüy yapısı daha mat yada daha parlak canlı olarak değişiyor