Pire Şampuanı

burlo

kedimde pire gördüm ve pire şampuanıyla yıkayıp pire damlası kullanmaya karar verdim. önceki yıkanmasında uslu duran kedim her tarafımı parçaladı kapının koluna tırnaklarını geçirdi açmak için. hemen duruladım bekletmeden. sonrasında yarım saat kurutmak için uğraştım. alelacele bi banyo oldu pireye etki ettiğini sanmıyorum. şimdi damlayı kullansam pire dökülür mü? tekrar banyo yaptırmayı gözüm kesmiyor çok korktu. ayrıca bir tane pire gördüm başka bulamadım.

5 CEVAP

Feronia

Tek başına damla işe yarar. Fazla kimyasal kedinize zarar verir zaten.

burlo

tek basına damlanın bir işe yaradığını düşünmüyorum açıkçası:( işe yarar derseniz damlatacağım. (veterinerin verdiği damla)

burlo

pire konusu beni çok korkutuyor ve geriyor şampuan doğal içerikli diyor ama haklısınız kedimi korkutmaya gerek yok. damlayı kullanacağım umarım dediğiniz gibi dökülür hemen.

Feronia

Markası ne damlanın?

burlo

veteriner ile iletişime geçtim ablam işten gelince alacak. getirdiğinde yazarım. kilo değişimi olduğu için öncekinden farklı doz marka olacağını tahmin ediyorum.