İki Kedim İçin İki Ayrı Mama

aysebayrak

İki yaşında kısır iran kedim var.Yakın zamanda iki aylık başka bir yavru kedi sahiplendik.İran kedim kısırlaştırılmış mama yiyor. Yavruya da kitten mama kullanmaya başladık. Tüm gün evde olmadığım için mamalarını bırakıp gitmek zorunda kalıyorum.Ama her nasıl oluyorsa ikisi de diğerinin mamasını yemeye çalışıyor. Sabah çıkmadan versem akşama kadar aç kalabilirler. Bu duruma çözüm bulan var mı ?

4 CEVAP

Feronia

@dollfacepersian İkisine de uygun Now Fresh kullanıyor. Bunu ona ben de çok önermiştim. Aynı şekilde size de öneririm.

aysebayrak

Mamalarını yeni aldım üstelik kısır kedimin mamasını da yeni değiştirmiştim İkinci bi değişikliği yapamam ne yazık ki. Cevabınız için teşekkürler..

Feronia

Hangi mamalar acaba?

aysebayrak

N&D ve proplan