Kaliteli Ve Uygun Kedi Kumu

axmetmcl

Arkadaşlar Selam,

Bu konuyu yazarken marka vermek durumundayım. Ben kokulara karşı çok hassasım, o yüzden 3 aylık yavru kedimi sokaktan aldığımda ilk gördüğüm Pisipisi marka kumu almıştım. Ama kedimin wc'si bayağı kokuyordu, hiçbir şekilde engellemedi. Sonrasında öğrendim ki en iyisi Ever Clean'miş. Gittim Ever Clean'i aldım ve gerçekten sıfır koku kaldı. Ever Clean'de öyle bir pahalıki, resmen 3 Pisipisi paketine eş değer. Sizin bu anlamda önerebileceğiniz bir kum var mı?
Kristal kum kullanmayı uygun bulmuyorum, hem kedimin hem kendi sağlığım için. O yüzden doğal kum önerebilirseniz sevinirim.

4 CEVAP

BihterMerve

Ben de pisipisi kullanıyordum, proline'a göre daha az koku yapıyordu. Sonra sanicat'i denedim ve koku durumu baya bir azaldı. İsterseniz sanicat'i deneyin ama hiç biri everclean gibi olmayacaktır :)

Ares07

Quick ve proline marsilya sabunlu öneririm

gizemesersoy

Mırmır kullanıyorum memnunum, öneririm.

axmetmcl

teşekkürler herkese