Lütfen Yardım ???

ecedalin

Merhabalar kedim şeker bu hafta karama inanılmaz hırçın davranmaya başladı . Geçen hafta eve erkek kedi geldiğinden beri şeker karama inanılmaz sert davranıyor . Daha öncesinde hiçbir sıkıntıları yoktu . Gayet iyiydiler . Fakat eve 1 haftalığına bir erkek kedi geldi . Erkek kedi geldiğinden beri araları çok kötü. Eskiden birlikte yatar uyurlardı şimdi birbirlerine tıslıyorlar . Şeker bana karşı çok sevecenleşti . Sürekli kendini sevdiriyor . Fakat karama çok sert davranıyir . Hamile mi bilmiyorum ? Aralarını nasıl düzeltebilirim. Yada hamile olduğunu nasıl anlarım ??

1 CEVAP

ecedalin

Bu arada erkek kedi gitti . Şeker kızgınlıktaydı onun için getirmiştim