En Etkili Pire Damlası (Kedi İçin Denendi %100 İşe Yarıyor)

ursaminor

Arkadaşlar, yeni bebeğimiz bir bahçede büyüdüğü için ilk gün üzerinde ne yazık ki pireler vardı. Veterinere gidip damla yaptırdık. Evde de misafir filan vardı çok korktum insanlara geçecek, evi saracak, Fıstığa geçecek filan diye çünkü biz daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadık Fıstık'la. Bir damla yaptılar ve bir iki saat içinde ne varsa öldü çocuğun üzerinde. Üstelik yumurtaları da öldürmüş çünkü 10 gün geçti aradan ve ortada hiç pire vs. yok. Tabi ben evi her gün süpürüp sirkeyle sildim ekstra olarak onu da atlamayalım.

Neyse kısa kesiyorum; damlanın adı: Fiproes (Teknovet). Denendi, %100 işe yaradığını kanıtladı.

http://www.teknovet.com.tr/urunler-ve-ozellikleri/kedi-ve-kopek-urunleri_4/fiproes-kedi_60.aspx

Burada görüyorum arada pire kabusu yaşayanları. Onlar için özellikle yazmak istedim. İlerde arayan, bakan olursa aklınızda bulunsun.

2 CEVAP

pistan32

Yeni bebişiniz hayırlı olsunn:)

ursaminor

Teşekkürler :)

Bakalım evin kıskanç prensesi ne zaman alışacak, bekliyoruz umutla :)