Now Fresh Kitten

ssb

bu mamayı kullanan varmı kedim için almayı düşünüyorumda

5 CEVAP

FarraigeXVIII

@ursaminor
Siz go! ya geçmiştiniz gözlemleriniz nasıl göbek eridi mi biraz olsun? daha erken sanki ama

ursaminor

Ne yazık ki go! da alerji yaptığı için kestik vermeyi. Mercimek alerjisi başlığı açtım orada anlattım olayı :(

Şansımızı Applaws ile deneyeceğiz bakalım... :/

Feronia

Gayet kaliteli. Bütçeniz daha yüksek (Acana vs.) mamalara yetmeyecekse öneririm kesinlikle.

ursaminor

Petcurean mamaları inanılmaz derecede yoğun kokuyor bilginiz olsun. Yani evde mama kokusundan rahatsız olan birileri varsa, şimdiden uyarayım. Öyle Acana, N&D, Orijen filan hikaye yani. Kapalı odada örneğin balıklı mamasının kokusundan bayılacak kıvama gelebilirsiniz...

FarraigeXVIII

:( geçmiş olsun bizde de çıkar mı acaba alerji applaws iyi gelir umarım