Birkaç Aç Kedinin Doymasına Vesile Oldunuz.

guineapigela

Sokaktali hayvanlari besliyorum sukur ki maddi durumum gayet iyi besleyebiliryorum ama bir sansimi deneyeyim diye yarismaya katildim kopegim mia ile... kopek katagorisinde birinci olduk. 25 Tl kod ile sokak hayvanlarina mama aldim. Sizin sayenizde tesekurler. Ha bu arada kazandiktan birkac saat sonra profilime girdim ve mianin cok az fotosu oldugunu gordum ve profilime bitame daha eklemek istedim fotograf ve bir baktimki yarisma kisminda fotografim gzoukuyo silemedim de artik 1. OLDUKTAN SONRA BIDAAHAHA OLAMAZSIN NEDEN BIDAHA YUKLEDINNN HAKSIZLIK YAPMA gibi msj atmayin olayin gercegi bu..

Tekrar tekrar tessekurlerrrrr..

3 CEVAP

Feronia

Tekrar birinci olabilirsiniz. İki hafta üst üste olamazsınız sadece, sistem kabul etmez. Yoksa kimsenin buna bir şey diyeceğini sanmam. Sevindim. En azından fake olmayan biri kazandı.

guineapigela

Tessekurler @Feronia sende kazanirsin umarim..

Feronia

Ben yarışmaya karşı olduğum için pek sık fotoğraf yüklemiyorum. Zaten kazansam da internetten pek alışveriş yapmam. Yine de teşekkürler.