Birkaç Aç Kedinin Doymasına Vesile Oldunuz.

guineapigela

Sokaktali hayvanlari besliyorum sukur ki maddi durumum gayet iyi besleyebiliryorum ama bir sansimi deneyeyim diye yarismaya katildim kopegim mia ile... kopek katagorisinde birinci olduk. 25 Tl kod ile sokak hayvanlarina mama aldim. Sizin sayenizde tesekurler. Ha bu arada kazandiktan birkac saat sonra profilime girdim ve mianin cok az fotosu oldugunu gordum ve profilime bitame daha eklemek istedim fotograf ve bir baktimki yarisma kisminda fotografim gzoukuyo silemedim de artik 1. OLDUKTAN SONRA BIDAAHAHA OLAMAZSIN NEDEN BIDAHA YUKLEDINNN HAKSIZLIK YAPMA gibi msj atmayin olayin gercegi bu..

Tekrar tekrar tessekurlerrrrr..

3 CEVAP

Tikih

Bir şey değil. Resminizi beğenenedim malesef . Fakat şansım olsa inanın beğenirdim. Köpeğiniz çok tatlı ve çok ponçik. Elinize geçen parayla hayvanlara mama almanız çok olgun bir davranış . Sizi tebrik ediyorum. Malesef adını vermek istemediğim bazı kullanıcılar parayı alıp kendilerine harcıyorlar. Biz onlar gibi olmadığımız sürece ne güzel . Umarım köpeğinizle mutlu bir ömrünüz olur

guineapigela

Sorun degil. Cok tesskurler:)

Tikih

Ne demek her zaman :)