Farmina Matisse Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması

gizemesersoy

Merhaba, yetişkin Ankara kedisi sahibiyim. Oğlumun iyi beslenmesi benim için çok önemli, kisirlastirdiktan sonra kısırlaştırılmış kedi mamalarının tavuklu olduğunu gördüm, birkaç istisna dışında. Epey araştırdım, içerik karşılaştırmaları yaptım. Bu mamaların içinden içeriği en iyisi matisse gibi geldi. Diger mamalara göre nispeten az tahıl var. En yakın rakibi proplanda %20 civarı somon varken matissede %33. Fiyatı ise çok ucuz. Marka farmina olduğu için güveniyorum ama fiyatı çok ucuz kafam karışıyor. Kullanan var mı?

1 CEVAP

Kedimekim

Ucuz olması kötü olabilecgi anlamına gelmiyor icerigi gerckten iyiyse kullanabilirsiniz. Ayrica yabancı bir kaç sitede sanabelle kısırlaştırılmış kedi mamasının iyi olduğunu okudum bende kedime bu markayı almayı dusunuyorum istersen birde bu markayi arastirabilirsin