Kedim Titiriyor

Sevdakkus

Kedim uyuyordu yanına gittiğimde uykusunda titriyordu,ismini söyledik kucağımıza aldık bi süre uyanmadı çok korkuyorum. Bizde bir kaç günlüğüne misafir vardı çocuklar fakan çok uğraştı kızımla,oynadılar fakan ondan mıdır? Veterinere götürmeli miyim

2 CEVAP

Kedimekim

Büyük ihtimal rüya görüyordur benim kedim de uykusunda bu tarz hareketler yapıyor ses bile çıkarıyor genellikle çok derin uyuduklarında bunu yapıyorlar

Sevdakkus

Ama seslendiğimde hiç bir tepki vermedi. Ve 3-4 gün önce karma aşı yaptırmıştım onunla ilgili bir sorun yoktur umarım