Kısırlaştırma Ameliyatı Sonrası Dikişi Açılmış

Mayis1

Dikişli yerini yalıyor ama dikişleri yırtmak gibi hırçın bir davranışı yok. Ben yalamasının normal olduğunu düşünüyorum ancak 4 dikişinin ikincisi diğerlerine göre gevşek duruyordu. İp yerinde duruyor ama açılmış gibi gördüm çok fazla elleyip sinirlendirmek de istemedim açıkcası. Kanama yok sabah akşam zor da olsa şurup veriyoruz sizce bir sorun olur mu. Sabah tekrar bakıp veterineri arıycam ama sizlerin de fikirlerini almak istedim

3 CEVAP

Mayis1

Bu arada ameliyat cumartesi 12.30 da bitti. 2.5 gün oldu ameliyat olalı

Mayis1

Demin tekrae baktım 4 dikilin ğstten ikincisinde bir açılma olmuş. Dikişin bir tarafı tutuyor bir tarafı tutmuyor.

Kedimekim

Kanama yoksa bir sorun olacağini sanmiyorum yalamasi da cok normal ve saglikli cunku yaladikca o kendi tedavisini kendisi yapiyor aslinda. Ama yinede veterinerinize gosterebilirsiniz akliniz kalmasin