Kedim Evde Camları Ve Duvarları Yalıyor?

Elaay

4 yaşında scottish fold dişi kedim var. Bazen pencerenin kenarında dışarıyı izlerken camı yalıyor. Bazende duvarı yaladığı oluyor. Can sıkıntısından mıdır yada soğul olduğu için mi anlayamadım?

3 CEVAP

cngzhnhh

Evden sıkılmış olabilir. Disari cikmak istiyordur

Tikih

Kediler istedikleri ve sevdikleri şeyleri yalayarak anlatırlar . Büyük ihtimalle sizden birşey istiyordur

Ares07

Benim de 5.5 aylık kedim evde kapıları yalıyordu. Vitamin eksikliği olabilir diye düşünmüştüm. Vitamin macunu yedirdim düzenli. O davranışı geçti tamamen