Pire Taşması

cnytaksy1

kopekte pire tasmasi takildigi taktirde dis parazit damlasina ihtiyac varmidir ??

5 CEVAP

cnytaksy1

Sagolun :))

burlo

pire tasması kullandığı halde hala dış parazit sorunu yaşayan arkadaşlarım var. ayrıca bunun kenesi falan da oluyor. bence ense damlası da kullanmalısınız. kana karışıp tüm parazitlere etki ediyor sonuçta. belki damlayı 2ay değil de 3-4 ayda bir yaptırabilirsiniz bu kez. bence tek başına çözüm değil.

ToprakSirin

Benim kedime ve köpeğime pireleri öldürsün diye pire damla damlattım ensesine 1 saat sonra ensesine baktım bütün pireler orada alem yapıyor damla felan almayın pire felan ölmüyor

Elifmuzeyyen

Ne kadar güzel bir köpek:') pire tasmasi takiyorsaniz ekstra bir yontem uygulamanizi oneririm zaten is görüyor tasma. Siz hangi yontemi kullanacağınıza karar vermelisiniz tasma alacaksaniz damla vs gibi diger yontemleri kullanmayin ayni anda iki yontemi kullanamazsiniz ama tasma ise yaramazsa cikarirsiniz veterinerinizle gorusup bir ense damlasi veya pire tozu verir onu kullanırsınız

cnytaksy1

Ense damlasayla çözüme kavustum teşekkür ediyorum :)